Wybieramy nowe logo serwisu pobyty.pl

Nikt tak trafnie nie oceni zalet i wad logo dla potrzeb serwisu rezerwacyjnego online pobyty.pl jak Internauci. Oczywiście że każda z ocen siłą rzeczy będzie zahaczała nie tylko o techniczną wartość ale i gust nie podlegający żadnej ocenie.
Prosimy o szczere do bólu opinie odpowiadające na pytanie które z logo budzi najbardziej Wasze emocje, kojarzy się może z czasem wakacji, urlopu, swobody, luksusu, ciepła, bezpieczeństwa, wygody, profesjonalizmu, wolności a może kojarzy się z zupełnie czymś innym ale osobistym, własnym?
Pierwsze od góry logo będzie miało zmieniony krój liter na bardzo wąskie i wysokie.

 

 

O admin

Pobyty.pl to dynamicznie rozwijający się serwis rezerwacyjny w którym świadczone są usługi krótkoterminowego wynajmu miejsc noclegowych, które mogą być rezerwowane bezpiecznie i wygodnie online przez Użytkowników Serwisu (Klientów/Gości).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Wybieramy nowe logo serwisu pobyty.pl

 1. sh pisze:

  Wybieram bramkę nr 4

 2. Ben pisze:

  a co jest nie tak z obecnym?

 3. Ilona pisze:

  Jak dla mnie – nr4 trafnie oddaje tematykę hoteli. Drugi faworyt to nr1.

 4. Asia pisze:

  Jeśli już któreś musiałabym wybrać to 4. Ale nie powala na kolana. Żadne.
  Ta walizeczka aktualna jest b.fajna.

 5. jarek pisze:

  symbolika ‚bociana’ mimo, że pasuje do tematyki w Polsce może być różnie postrzegana dlatego warto to jeszcze przemyśleć, nr 2 to banał a 4 będzie niezrozumiały dla większości

 6. Wojtek pisze:

  Zostało któreś wybrane?
  Czy będą jeszcze jakieś propozycje?

 7. GieNek pisze:

  Zmieńcie grafika bo te loga to porażka w każdym calu :). Ktoś się musiał bardzo namęczyć, żeby tak spierniczyć logo. Pozdrawiam.

 8. Nemo pisze:

  Ilu grafików tyle opinii i wiadomo że tylko ten co pisze jest doskonały inni to badziewiarze. Takie sobie polskie piekło. Oczywiście nie jest łatwo wykonać ciekawe logo ale proszę wziąć nawet najlepsze 10 sztuk dowolnych logo i każde zostanie skrytykowane. A logo to i tak pewien kwiatek do kożucha i jak portal pobyty.pl sobie wypozycjonują to logo będzie ważne na 35 pozycji albo na 355. Tak więc po co tyle egzaltacji drodzy recenzenci? A może pochwalcie się jakimś własnym logo. Chętnie ja i inni ocenimy.

  • GieNek pisze:

   Kolego Nemo. Ja nie jestem grafikiem ale mam prawo wyrażać swoją opinię na temat bo po to jest ten wpis i to żadnego związku z „egzaltacją” nie ma.
   Problem polega na tym, że każdy kto zna trochę lepiej photoshopa czy gimpa wie, że to są standardowe „kształty” i nie jest to nic nadzwyczajnego, a ludzie biorą za to gigantyczne pieniądze (w tym przypadku myślę, że admin przygotował te loga i góra mu nic z tego nie odpali . Ot taki kraj nastawiony na własną kieszeń 🙂 ).
   Życzę wam samych udanych logotypów. Pozdrawiam.

  • Nemo pisze:

   Każdy ma prawo do opinii zwłaszcza że jak widzę w Polsce wszyscy nie tylko znają się na medycynie ale i na grafice wielu. A co do pieniędzy to najważniejsze jest pilnować własnych a nie zaglądać innym w kieszeń choć to taka nasza narodowa specjalność.

   • admin pisze:

    Wywołany tu trochę, chciałbym poinformować wszystkich, że to nie ja przygotowywałem komentowane loga. Nie otrzymałem również za nie żadnego wynagrodzenia – co w sumie jest dosyć zrozumiałe w związku z tym, że ich nie robiłem. Korzystając z okazji, że już tu piszę chciałbym zaprosić Panów GieNka i Nemo do dyskusji o Ciechocinku ;). Nigdy tam nie byłem, może jest coś o czym artykuł nie wspomina a powinien? Był ktoś tam kiedyś? Warto pojechać?

 9. GieNek pisze:

  Ups… zjadlem srednik :).