Ceny wynajmu apartamentów na Słowacji

Na polskich turystów czekają na Słowacji apartamenty wypoczynkowe. Wszystkie są dobrze wyposażone, w każdym goście mogą samodzielnie przygotować posiłki. A w  niektórych lokalizacjach można zamówić śniadanie.

Dla rodzin z dz20120911231549_oR9xHEiećmi przeznaczone są dwupokojowe apartamenty z łazienką, WC, całkowicie wyposażoną kuchnią lub aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka, a przy obiektach dostępne są place zabaw. Większe grupy mogą wynająć klimatyczne domki, które pomieszczą nawet do 9 osób.

Na pary czekają kameralne studia z łazienką, WC oraz aneksem kuchennym, wyposażonym w kuchenkę elektryczną, lodówkę, czajnik elektryczny i mikrofalówkę, dzięki czemu goście mogą sami przygotować posiłki.

Minimalna długość zimowego pobytu w apartamencie to najczęściej 3 doby, ale są również oferty nawet jednodniowego wypadu z noclegiem w cenie od 30 euro za dwuosobowe studio.

Ceny wynajęcia apartamentów na Słowacji

W zależności od miejscowości koszt wynajęcia 2 osobowego studia na Słowacji w sezonie zimowym mieści się w przedziale 30-70 EUR. Należy doliczyć do tego jednorazową opłatę za sprzątanie końcowe 12-31 EUR. Poniżej przykładowe ceny wynajęcia 2-osobowego studia na Słowacji w sezonie zimowym 2014, od 08 stycznia do 30 marca.

 

Miejscowość Cena za dobę Minimalny pobyt
Tatrzańska Łomnica 42 EUR plus opłata za sprzątanie końcowe 25 EUR 3 doby
Górny smokowiec 30 EUR plus opłata za sprzątanie końcowe 19 EUR 1 doba
Donovaly

Apartamenty Kamzik

55 EUR plus opłata za sprzątanie 12 EUR 3 doby
Wielki Sławków 39 EUR plus opłata za sprzątanie końcowe 19 EUR 1 doba
Martinskie Hole

Apartamenty Greenfield

69 EUR plus opłata za sprzątanie końcowe 31 EUR 3 doby

O admin

Pobyty.pl to dynamicznie rozwijający się serwis rezerwacyjny w którym świadczone są usługi krótkoterminowego wynajmu miejsc noclegowych, które mogą być rezerwowane bezpiecznie i wygodnie online przez Użytkowników Serwisu (Klientów/Gości).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Słowacja i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.