Przewodnik turystyczny

Właściciele lokali dużą uwagę zwracają na możliwość prezentowania Użytkownikom/Klientom własnej oferty noclegowej w możliwie pełnej i atrakcyjnej formie. Daje to Klientom możliwość nie tylko korzystnego cenowo wynajmu pokoju, kwatery, apartamentu w danej miejscowości wypoczynkowej, ale również podjęcia decyzji w  oparciu o informacje jak będą mogli zagospodarować wolny czas po przyjeździe.

Każdy Użytkownik Serwisu ma możliwość współtworzyć Przewodnik Turystyczny po danej miejscowości, jej okolicy, regionie.
Autorami Przewodnika mogą być nie tylko Właściciele obiektów ale też wszystkie osoby które dotychczas skorzystały z oferty apartamentów, pokojów lub zamierzają skorzystać i chcą się swoimi uwagami podzielić z innymi.

Zapraszamy zarówno Właścicieli obiektów jak i pozostałe osoby do zamieszczania informacji dotyczących sposobu spędzania wolnego czasu, miejsc wartych zobaczenia ze względu na ich architektoniczną lub krajoznawczą wartość, itd.

Treść wpisów może być rozmaita: od oceny pokojów i praktycznych wskazówek do polecenia ciekawych ludzi, którzy mogą uraczyć innych Użytkowników lokalnymi opowieściami, których często nie ma w żadnym tradycyjnym przewodniku, a które są tylko znane mieszkańcom danego regionu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.