Szklarska Poręba zaprasza

Wszystkim tym, którzy znudzeni są nadmorskimi kurortami i wypoczynkiem na zatłoczonych plażach, pełnych niezbyt trzeźwych wczasowiczów proponuję zmianę urlopowego kierunku. Zamiast wyruszać w poszukiwaniu spokoju w północne regiony kraju, skierujmy swe kroki na południe. A raczej południowy-zachód. Tam na Dolnym Śląsku, gdzie zbiegają się granice Polski, Czech i Niemiec znaleźć można fantastyczne miejsca, gwarantujące wspaniały wypoczynek i relaks. Odwiedzający ten region odnajdą to wszystko czego potrzebuje turysta (no może z wyjątkiem morza). Atrakcję samą w sobie stanowi najwyższe pasmo Sudetów, Karkonosze. Z górującą nad okolicą majestatyczną Śnieżką. Z przełęczami – Okraj, Karkonoską i Czarną. Z ciekawymi, usianymi po całych górach miastami większymi czy mniejszymi, do których zaliczają się przede wszystkim Szklarska Poręba, Karpacz, Kowary. Tu czas płynie inaczej. Piesze górskie wycieczki, spacery po lasach, wypoczynek nad okolicznymi jeziorami albo zwiedzanie licznych zamków, rozsianych po całym karkonoskim pogórzu. Tu po prostu trzeba przyjechać by poczuć tą atmosferę i klimat.

O admin

Pobyty.pl to dynamicznie rozwijający się serwis rezerwacyjny w którym świadczone są usługi krótkoterminowego wynajmu miejsc noclegowych, które mogą być rezerwowane bezpiecznie i wygodnie online przez Użytkowników Serwisu (Klientów/Gości).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szklarska Poręba i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Szklarska Poręba zaprasza

 1. Rezerwuję zawsze w zimie pisze:

  W Karpaczu byłem kilka razy a teraz przyjechaliśmy do Szklarskiej Poręby. Wszystkie pobyty były i podobne i różne. W Karpaczu byliśmy także jesienią. Uważam że Szklarska Poręba jest ciekawsza dla turystów chcących pojeździć na nartach i pobyć w otoczeniu przyrody, w Karpaczu natomiast jest więcej jak mi się wydaje atrakcji typu restauracje.

 2. Nemo pisze:

  Decyzja podjęta. Jedziemy na majowy weekend całą rodziną w góry. Oby Szklarska Poręba przywitała nas piękną majową pogodą bo już mamy dość zimy. Przy okazji pochwalę serwis rezerwacyjny http://pobyty.pl.
  Rezerwacja przebiegła bez kłopotu, w biurze obsługi klienta uzyskaliśmy przyjazne wsparcie i potrzebne informacje.

 3. zetka pisze:

  Weekend majowy spędzam z żoną poprzez rezerwację online w serwisie pobyty.pl w SUN & SNOW Resorts w Szklarskiej Porębie. Pogoda sprzyja wędrówkom po górach. Takie widoki jak niżej warte są wysiłku, zresztą niewielkiego.
  Image Hosted by ImageShack.us